עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

רואה חשבון לחברה

 
פתחתם חברה חדשה ואתם מחפשים רואה חשבון לחברה? זה הזמן להתחיל להבין מה עליכם לחפש וכיצד. לא משנה אם מדובר בחברה קטנה או גדולה, אתם חייבים לעבוד צמוד עם רואה חשבון שיטפל בספרים שלכם, ולכן מוטב שלא להסתפק באיש מטעמכם או בכך שאתם תעשו את העבודה, אלא לשכור איש מקצוע שיעבוד בשבילכם.

רואה חשבון הוא האדם שאחראי על הטיפול בכל הנושא הכספי של החברה. הוא אחראי על הספרים של החברה, המאזן שלה, הוא אחראי לעבור על דוחות של הכנסות והוצאות, תשלומי מסים, מע"מ, משכורות, תשלום לספקים ועוד. כמעט כל דבר שכרוך בהוצאה כספית עוברת דרכו וצריכה לקבל את האישור שלו. זה נכון בחברות פרטיות וזה נכון בוודאי בחברות ציבוריות. רואה החשבון הוא האיש שמקשר בין הרשויות השונות לבעל החברה והמנהלים שלה. לכן חשוב מאוד לבחור רואה חשבון מנוסה ומקצועי לחברה. השאלה היא, כיצד בוחרים רואה חשבון לחברה.

האופציות שעומדות הן בדרך כלל, בין רואה חשבון שמחזיק משרד עם שותפים אשר יש בו רואי חשבון ומתמחים וכדומה, לבין משרד של רואה חשבון שעובד לבדו. אופציה נוספת היא כמובן לשכור רואה חשבון לחברה כשכיר, כלומר עובד של החברה לכל דבר. חברות רבות מעדיפות זאת ולו מהסיבה שכך יש להן רואה חשבון משלהן, והן לא צריכות להתעסק עם רואה חשבון חיצוני. מצד שני, מדובר על שכר נוסף שעליהן לשלם ולא תמיד זה הכרחי.

הדרך לחפש רואה חשבון לחברה מבוסס לא רק על הפרמטר של איזה רואה חשבון החברה צריכה, ותיק או צעיר, בעל משרד עם שותפים או כזה שעובד לבד, אלא הוא מבוסס על עוד מספר נקודות. למשל המיקום בו יושב המשרד שלו. אם החברה יושבת בראשון לציון, סביר להניח שהיא תעדיף לחפש רואי חשבון בראשון לציון והסביבה ולא באזורים רחוקים יותר, אם היא יושבת בתל אביב, ייתכן והיא תחפש רואי חשבון מהעיר. גורם נוסף שישפיע על הבחירה שלה הוא, האם מדובר ברואה חשבון אשר זמין לצרכים שלנו באופן מיידי או שמדובר ברואה חשבון שיכול להתפנות רק לדברים מסוימים בזמן מסוים, האם מדובר ברואה חשבון שגובה סכום גלובלי או שגובה על פי עבודות שונות. כמובן שעלינו גם להתייחס לעניין של המלצות שקיבלנו עליו ממכרים או מלקוחות שלו.

אם אתם מחפשים רואה חשבון לחברה, זה הזמן לפנות אלינו, משרד סהר עוזרי ישמח לעמוד לרשותכם בכל נושא ובכל עניין. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
משרד רואי חשבון בתל אביב
רואה חשבון לחברה
מאמרים: