עדכונים אחרונים...
השירותים שלנו
הערכת שווי וכדאיות עסקה
הערכת שווי וכדאיות עסקה  
שירותים לחברות
שירותים לחברות  
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים
ייעוץ וייצוג בתחומי המיסים  
ביקורת דו"חות כספיים
ביקורת דו"חות כספיים  
שירותים לעצמאיים
שירותים לעצמאיים  
חשבות ושירותים נלווים
חשבות ושירותים נלווים  
מלאו פרטיכם 
וניצור קשר בהקדם:
 

רואה חשבון בבת ים

 
עולם רואי החשבון השתנה באופן מהותי לפני שנים רבות בכל הקשור לפרסום ושיווק. מעבר לשינויים שהוא חווה מבפנים בעקבות מהפכות שונות (כולל מהפכת IFR) ומהפכות אחרות פנימיות שקשורות לתחום. המהפכה השיווקית והפרסומית הביאה לידי כך שלקוחות אשר מחפשים רואה חשבון בבת ים או בכל עיר אחרת בארץ, יכולים לעשות את זה בצורה פשוטה וקלה, הם לא צריכים לעבוד קשה מדי ולא ללכת רחוק מדי.

המהפכה הראשונה, אשר השפיעה על כל בעלי העסקים בישראל ובכלל בעולם, היא מהפכת האינטרנט כמובן. אנחנו יכולים לראות כיצד כל בעל מקצוע ובפרט רואה חשבון, יכולים לפרסם את עצמם בגוגל או בפייסבוק ובכך ליהנות מחשיפה עצומה לקהל הלקוחות שלהם. זה בא לידי ביטוי באמצעות אתרים ישירים שהם יכולים לבנות, וזה בא לידי ביטוי באמצעות פרסום ממומן בגוגל, פרסום במדריכים של רואה חשבון ועוד.

הפרסום באינטרנט אפשר להם, ראשית, לפרסם את עצמם בצורה ישירה ופשוטה, דבר שקודם כבר ולא היו להם כלים לעשות את זה, שנית, אפשר להם לפרסם מאמרים מקצועיים וחומר אשר מאפשר ללקוחות להבין עד כמה הם מנוסים וטובים בתחום שלהם, שלוש, זה אפשר ללקוחות למצוא אותם על פי חיתוכים שונים, למשל אם מישהו חיפש רואה חשבון בבת ים, הוא לא היה צריך לעבוד קשה מדי. האינטרנט אפשר לו לעשות את זה ולמצוא את כל מי שדואג לפרסם את עצמו ברשת.

החשיפה לקהל היא הרבה יותר גדולה באמצעות האינטרנט, הכלים שעומדים לרשות רואי חשבון הם רבים יותר, ומכאן היכולת להרחיב את קהל הלקוחות גבוהה יותר.

לצד האינטרנט עומדים גם דרכי פרסום נוספים, שהם יחסית חדשים. למשל תחנות רדיו אזוריות שמאפשרות פרסום באזור מסוים, עיתונים מקומיים אשר גם הם מאפשרים פרסום לפלח לקוחות מצומצם אך יותר ממוקד. רואה חשבון בבת ים או בכל מקום אחר לא יפרסם את עצמו בתקשורת הארצית אך כן ירצה לפרסם את עצמו בתקשורת מקומית ולו מהסיבה הפשוטה, ששם הוא יגיע לקהל לקוחות מצומצם יותר אך הרבה יותר נכון עבורו.

אם אתם מחפשים רואה חשבון במרכז, זה הזמן לפנות אלינו, משרדו של סהר עוזרי מייצג קהל לקוחות גדול באזור המרכז ואנחנו נשמח לייצג גם אתכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר, ותוך זמן קצר נקבע איתכם פגישה. אנחנו עובדים עם קהל לקוחות מגוון בתחומים שונים ונשמח שגם אתם תהיו בין לקוחותינו.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ביקורת מס הכנסה
רואה חשבון בבת ים
מאמרים: